LG 24MD4KL-B 24" 4K Desktop Monitör
24MD4KL-B
Yeni ürün
Mac Uyumlu 4K (3840X2160) çözünürlük 24'' ekran
  • 23,7" IPS 4K Ekran
  • DCI-P3 ve 500 nit
  • Thunderbolt™ 3
  • 4K Papatya Zinciri
  • Mac Uyumluluğu
  • Yüksekliği ve Eğimi Ayarlanabilir Ayak
www.hepsiprojeksiyon.com.trMüşteri Hizmeleri
Daha fazla bilgi
Teknik Özellikler
MarkalarLG
KategoriDesktop Ekran Çözümleri
Çözünürlük3840x2160 4K UHD
Kontrast1200:1
Görüntü Oranı16:9
Hoparlör5Wx2
Kg7.0 Kg.
Garanti Süresi2 Yıl
Panel TeknolojisiIPS
Ekran Boyutu24''
Parlaklık [cd m²]540cd/m²
Tepki Süresi [ms]14ms (GtG, Not Support OD)
Görüş açısı [°]178º (R/L), 178º (U/D)
Ürün Açıklaması
LG UltraFine™ Ekran
Mac ile Kullanmak İçin Mükemmel Bir Seçim
3,7" IPS 4K Ekran
Mac İçin Optimize Renk Performansı
DCI-P3 ve 500 nit
Daha Zengin Renkler, Daha İyi Parlaklık
Thunderbolt™ 3
Güçlü ve Çok Yönlü Bağlantı Noktası
Thunderbolt™ 3 özellikli LG UltraFine™ 4K Ekran, çok yönlü bir Mac iş istasyonunu yapılandıran 4K Papatya Zinciri kurulumunu ve ayrı bir güç kablosu olmadan aynı anda Mac’i 85 W’a kadar şarj etme özelliğini destekler.
4K Papatya Zinciri
En Üretken İş İstasyonu
Mac Uyumluluğu
Tüm Mac Cihazlarla uyumludur
Ekran Kontrolü
Kusursuz Ekran Kontrolü
Ayarlanabilir Ayak
Esnek Bir İş İstasyonu
RENK KALITESI
  • Ekran Boyutu
    23.7
    Boyut ( cm)
    60.31cm
  • Çözünürlük
    3840 x 2160
    Panel Tipi
    IPS
  • Görüntü Oranı
    16:09
    Piksel Sıklığı (mm)
    0.1369 x 0.1369 mm
  • Parlaklık (tipik.)
    540cd/m²
    Renk Gamı (Typ.)
    DCI-P3 98% (CIE1976)
  • Renk Derinliği
    1.07B
    Kontrast Oranı
  • Tepkime Süresi
    14ms (GtG, Not Support OD)
    İzleme Açısı (CR≥10)
    178º (R/L), 178º (U/D)
  • Yüzey İşleme
    Yansıma Önleyici
GIRIŞLER/ÇIKIŞLAR
  • Thunderbolt
    Evet (in 1ea/out 1ea)
    Thunderbolt (USB-C ile Uyumluluk)
    Evet
  • Thunderbolt (Max. Çözünürlük at Hz)
    3840 x 2160 @ 60Hz
    Thunderbolt (Data Transferi)
    Evet
  • Thunderbolt (Güç)
    85W
    Daisy Chain
    YES (UHD/60Hz/via Thunderbolt)
  • USB Upstream Port
    Evet (Thunderbolt aracılığıyla)
    USB Downstream Port
    Evet (USB-C/3ea/ver3.0)
SES
  • Hoparlör
    5Wx2
    Rich Bass
ÖZELLIKLER
  • Flicker Safe (Titresim Engelleme)
    Ekran üstü Kontrol (OSC)
  • Geniş Renk Gamı
    Nano IPS™ Teknoloji
  • Oto Parlaklık
GÜÇ
  • Type
    Adaptör
    AC Giriş
    100~240V (50/60Hz)
  • Güç Tüketimi (Typ.)
    140W
    Güç tüketimi (Max.)
    200W
  • Güç Tüketimi (Uyku Modu)
    1.0W
    Güç tüketimi (DC Off)
    Less than 0.3W
BOYUTLAR VE AĞIRLIK
  • Pivot ayarı
    Eğim/Yükseklik
    Duvara Monte
    100 x 100 mm
  • ayaklık Dahil Boyutlar (W x H x D)
    556.1 x 528.0 x 229.9 mm (Up)
    556.1 x 418.0 x 229.9 mm (Down)
    Ayaklık Olmadan (W x H x D)
    556.1 x 328.7 x 50.3 mm
  • Kutu boyutu (W x H x D)
    673 x 536 x 309 mm